Diecezjalny Światowy Dzień Młodzieży

 Dzień Młodzieży, który jest obchodzony na całym świecie w Niedzielę Palmową, czyli 14 kwietnia 2019 roku.

Zachęcamy, by zabrać ze sobą księdza z parafii, katechetów, kolegów i koleżanki! Będzie się działo!

Czytaj więcej...

Przed nami kolejne noce pełne przygód. Dołączcie do naszej grupy odkrywców i wyruszcie w niezwykłą podróż po niedostępnych miejscach Pocysterskiego Opactwa.

Trwa sprzedaż biletów. Najbliższe terminy: 30 marca 2019

Czytaj więcej...

Motocykliści, pasjonaci motoryzacji, poszukiwacze wrażeń, po raz szósty zapraszamy Was wszystkich na Zjazd Motocyklowy połączony z Wielkim Piknikiem Patriotycznym. Warto zapisać ten dzień w kalendarzu, 12 maja (niedziela).

Czytaj więcej...

Uroczysta Msza Święta połączona z integracją i licznymi elementami edukacyjno-historycznymi  - tak w dużym skrócie można przedstawić tegoroczną Pielgrzymkę Rzemieślników, która odbyła się 19 marca w murach Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie. Spotykamy się dopiero drugi rok z rzędu, a frekwencja wzrosła czterokrotnie w porównaniu do roku ubiegłego.

Czytaj więcej...

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w Krzeszowie odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia oraz drugą i czwartą sobotę lutego 2019 roku

Dla par, które szukają nauk przedmałżeńskich w innym terminie polecamy spotkania prowadzone przez "Spotkania małżeńskie". Terminy tutaj.

Nasz cykl nauk przedmałżeńskich wygląda następująco. Spotykamy się w trzy soboty co dwa tygodnie w Obsłudze Pielgrzyma w Krzeszowie. Spotkania trwają od 9:00 do 15:00, a poprowadzą je księżą i doradcy życia rodzinnego.

Podczas katechez staramy się w sposób jasny i przystępny przedstawić zagadnienia związane z miłością, płciowością, małżeństwem i rodziną. Katechezy dają też szansę na lepsze poznanie się przyszłych małżonków oraz poznanie dobrych zasad komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Uczestnicy katechez otrzymają zaświadczenie niezbędne do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Czytaj więcej...

od poniedziałku 4 kwietnia 2016 roku

Już od pięciu lat w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie organizowane są dwa razy w roku Jerycha Różańcowe. Chcemy nadal dziękować za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia, ogłoszonym przez papieża Franciszka i prosić o potrzebne łaski dla Kościoła Świętego oraz dla każdej polskiej rodziny.

Czytaj więcej...