Koło Przyjaciół Radia Maryja w Jeleniej Górze
oraz Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie
organizują wyjazd na Jasną Górę

Na 28 spotkanie Rodziny Radia Maryja w dniu 14.07.2019 R. (Niedziela)

Czytaj więcej...

Pielgrzymka samolotem - 8 dniowa (12.10-19.10.2019)
KUTAISI – BATUMI – GELATI – UPLISTSIKHE – TBILISI – KACHETI – SIGNAGI – MCCHETA – KAZBEGI – GERGETI – ANANURI – GORI – KUTAISI

Zobacz szczegóły

Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę

XXVII PIESZA PIELGRZYMKA DIECEZJI LEGNICKIEJ NA JASNĄ GÓRĘ
29 lipca – 7 sierpnia 2019

Czytaj więcej...

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w Krzeszowie odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia oraz drugą i czwartą sobotę lutego 2019 roku

Dla par, które szukają nauk przedmałżeńskich w innym terminie polecamy spotkania prowadzone przez "Spotkania małżeńskie". Terminy tutaj.

Nasz cykl nauk przedmałżeńskich wygląda następująco. Spotykamy się w trzy soboty co dwa tygodnie w Obsłudze Pielgrzyma w Krzeszowie. Spotkania trwają od 9:00 do 15:00, a poprowadzą je księżą i doradcy życia rodzinnego.

Podczas katechez staramy się w sposób jasny i przystępny przedstawić zagadnienia związane z miłością, płciowością, małżeństwem i rodziną. Katechezy dają też szansę na lepsze poznanie się przyszłych małżonków oraz poznanie dobrych zasad komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Uczestnicy katechez otrzymają zaświadczenie niezbędne do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Czytaj więcej...

od poniedziałku 4 kwietnia 2016 roku

Już od pięciu lat w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie organizowane są dwa razy w roku Jerycha Różańcowe. Chcemy nadal dziękować za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia, ogłoszonym przez papieża Franciszka i prosić o potrzebne łaski dla Kościoła Świętego oraz dla każdej polskiej rodziny.

Czytaj więcej...