Pielgrzymka "Solidarności" przed tron Matki Bożej Łaskawej to już tradycja. Mamy wielką przyjemność każdego roku gościć i patronować temu wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy członków i przyjaciół NSZZ „Solidarność” oraz wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w uroczystości, która odbędzie się 2 czerwca 2019 roku w Bazylice Mniejszej w Krzeszowie.

Czytaj więcej...

V Kongres Rodzin to szereg prelekcji i wykładów, którym każdego roku patronuje Krzeszowska Pani. Serdecznie zapraszamy do Pocysterskiego Opactwa na prawdziwe święto rodzin!

Czytaj więcej...

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w Krzeszowie odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia oraz drugą i czwartą sobotę lutego 2019 roku

Dla par, które szukają nauk przedmałżeńskich w innym terminie polecamy spotkania prowadzone przez "Spotkania małżeńskie". Terminy tutaj.

Nasz cykl nauk przedmałżeńskich wygląda następująco. Spotykamy się w trzy soboty co dwa tygodnie w Obsłudze Pielgrzyma w Krzeszowie. Spotkania trwają od 9:00 do 15:00, a poprowadzą je księżą i doradcy życia rodzinnego.

Podczas katechez staramy się w sposób jasny i przystępny przedstawić zagadnienia związane z miłością, płciowością, małżeństwem i rodziną. Katechezy dają też szansę na lepsze poznanie się przyszłych małżonków oraz poznanie dobrych zasad komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Uczestnicy katechez otrzymają zaświadczenie niezbędne do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Czytaj więcej...

od poniedziałku 4 kwietnia 2016 roku

Już od pięciu lat w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie organizowane są dwa razy w roku Jerycha Różańcowe. Chcemy nadal dziękować za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia, ogłoszonym przez papieża Franciszka i prosić o potrzebne łaski dla Kościoła Świętego oraz dla każdej polskiej rodziny.

Czytaj więcej...