Rekolekcjom przewodniczy ks. prof Andrzej Tomko z Papieskiego Fakultetu Teologicznego we Wrocławiu

3 Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca 2019

• godz. 7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego poczęcia NMP

• godz. 7.30 - Msza Święta z nauką dla dorosłych

• godz. 9.00 - Msza Święta z nauką w Krzeszówku

• godz. 10.00 - Msza Święta z nauką dla dzieci i młodzieży

• godz. 11.00 - Msza Święta z nauką w Czadrowie

• godz. 12.00 - Msza Święta z nauką dla dorosłych

• godz. 16.15 - Gorzkie Żale - dla wszystkich Parafian

• godz. 17.00 - Msza Święta z nauką dla dorosłych

Czytaj więcej...

Pani Zofia to mieszkanka Krzeszowa, to nasza dobra dusza, jest niesamowitą mamą, żoną, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Wiele lat poświęciła by wspierać innych. Dziś to Pani Zofia potrzebuje pomocy, pomóżmy jej w walce z rakiem. Pieniądze można przelewać przez link - https://zrzutka.pl/g3s3dd. Prosimy także o modlitwę.

Relacja filmowa, wyk. kamiennogorska.pl

Nasza okolica jest czystsza o ponad 20 worków śmieci! Pierwszy dzień wiosny rozpoczęliśmy akcją "#WiosennePorządki - czyli wielkie sprzątanie Krzeszowa".

We współpracy z Gminą Wiejską Kamienna Góra, Szkołą Podstawową w Krzeszowie oraz dzięki wsparciu lokalnej społeczności udało nam się zorganizować akcję, która pomogła środowisku, jednocześnie dając dobry przykład dla mieszkańców - młodszych i starszych. Krzeszów to przecież miejscowość wyjątkowa, jej walory z roku na rok przyciągają tłumy turystów i pielgrzymów. Nie dziwi więc fakt, że tuż za atrakcyjnością miejsca narastają również oczekiwania - zarówno mieszkańców jak i przyjezdnych. Wszyscy chcemy aby nasza mała ojczyzna piękniała, by była najzwyczajniej zadbana.

Czytaj więcej...

Dziś mieliśmy przyjemność gościć Michała Bobowca - członka zarządu województwa dolnośląskiego. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za odwiedziny, były one dla nas ważne w kontekście współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Warto zaznaczyć, że wspomniany urząd jest dla nas bardzo ważnym partnerem instytucjonalnym.

Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii: LINK